2220J0250103KDT
Knowles Syfer
843-2220J0250103KDT
2220J0250103KDT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25 VDC 0.01 uF - 55 C+ 125 C 10 % X7R
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp65.128 Rp32.564.000
Rp62.009 Rp62.009.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
0.01 uF
25 VDC
X7R
10 %
2220
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
5 mm (0.197 in)
4.2 mm (0.165 in)