2225J0160183FFT
Knowles Syfer
843-2225J0160183FFT
2225J0160183FFT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16 VDC 0.018 uF - 55 C+ 125 C 1 % C0G (NP0)
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp940.416 Rp470.208.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Knowles
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
0.018 uF
16 VDC
C0G (NP0)
1 %
2225 (Reversed)
5763 (Reversed)
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)