2225J1K00182GCT
Knowles Syfer
766-2225J1K00182GCT
2225J1K00182GCT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 1000V 1.80 nF +/-2% C0G/NP0 (1B) Nickel Barrier 100% tin
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp72.650 Rp36.325.000
Rp69.348 Rp69.348.000
RoHS:
1800 pF
1 kVDC
C0G (NP0)
2 %
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)