2225Y2000393MXT
Knowles Syfer
843-2225Y2000393MXT
2225Y2000393MXT
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200 VDC 0.039 uF - 55 C+ 125 C 20 % X7R
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp64.578 Rp32.289.000
Rp61.643 Rp61.643.000
0.039 uF
200 VDC
X7R
20 %
SMD/SMT
Flexible (Soft)
- 55 C
+ 125 C
5.7 mm (0.224 in)
6.3 mm (0.248 in)
4.2 mm (0.165 in)