HZ0805C202R-10
Laird Technologies
875-HZ0805C202R-10
HZ0805C202R-10
Mfr.:
Description:
Ferrite Beads 2000ohms 100MHz .3A Monolithic 0805 SMD
ECAD Model:
In Stock: 79.090
Stock:
79.090 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp954 Rp95.400
Rp936 Rp234.000
Rp936 Rp3.744.000
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Laird Technologies
Product Category: Ferrite Beads
RoHS:
HZ
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
2 kOhms
300 mA
500 mOhms
- 40 C
+ 125 C
2 mm
1.25 mm
1.25 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Laird Technologies
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Product Type: Ferrite Beads
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Ferrites
Test Frequency: 100 MHz