0SFE014.VP
Littelfuse
576-0SFE014.VP
0SFE014.VP
Mfr.:
Description:
Cartridge Fuses 32V 14A
ECAD Model:
Availability
Stock:
2.890 Can Dispatch in 20 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
Littelfuse
Product Category: Cartridge Fuses
RoHS: N
SFE
Glass Fuses
14 A
Fast Blow
32 VAC
32 VDC