L60030M2CDIN
Littelfuse
576-L60030M2CDIN
L60030M2CDIN
Mfr.:
Description:
Fuse Holders MIDGET FUSE BLOCK W/BOX LUG TERMINAL
ECAD Model:
Availability
Stock:
2 Can Dispatch in 20 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
504 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Fuse Holders
RoHS:
L600
Fuse Blocks
10.3 x 38 mm, 5AG, Midget
DIN Rail
2 Pole
30 A
600 V