V14H625AUTO
Littelfuse
576-V14H625AUTO
V14H625AUTO
Mfr.:
Description:
Varistors RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD FREE
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Varistors
AUMOV
MOVs
PCB Mount
Radial
625 VAC
825 VDC
1 kV
1.65 kV
17 mm
6.5 kA
235 J
160 pF
- 40 C
+ 125 C
AEC-Q200
Bulk
Brand: Littelfuse
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Length: 20.5 mm