V20H17PL1T
Littelfuse
576-V20H17PL1T
V20H17PL1T
Mfr.:
Description:
Varistors 17V 5000A 18750pF 20mm Radial
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
19 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2000   Multiples: 500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
Rp14.126 Rp28.252.000
Rp13.796 Rp34.490.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Varistors
RoHS:
HMOV
MOVs
PCB Mount
Radial
17 VAC
22 VDC
29.7 V
53 V
20 mm
5 kA
35 J
0.01875 uF
- 55 C
+ 125 C
Reel
Brand: Littelfuse
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Current Rating: 20 A