V320SM10
Littelfuse
576-V320SM10
V320SM10
Mfr.:
Description:
Varistors 320 VAC
ECAD Model:
In Stock: 435
Stock:
435
Can Dispatch Immediately
On Order:
1.200
Expected 04/11/2026
Factory Lead Time:
23
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 300)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Littelfuse
Product Category: Varistors
RoHS:
SM10
Varistors
SMD/SMT
SMD/SMT
15.26 mm x 8.5 mm x 14 mm
320 VAC
420 VDC
510 V
840 V
5 kA
90 J
260 pF
- 40 C
+ 125 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Littelfuse
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Height: 14 mm
Length: 15.26 mm
Product Type: Varistors
Factory Pack Quantity: 300
Subcategory: Varistors
Tolerance: 10 %
Type: Surface Mount Metal Oxide Varistor
Width: 8.5 mm