EPS-65-3.3-C
MEAN WELL
709-EPS65-3.3-C
EPS-65-3.3-C
Mfr.:
Description:
Power Supplies - Chassis Mount 36.3W 3.3V 11A L-Bra
In Stock: 2
Stock:
2 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
MEAN WELL
Product Category: Power Supplies - Chassis Mount
RoHS:
36.3 W
90 VAC to 264 VAC, 127 VDC to 370 VDC
1 Output
3.3 VDC
11 A
Enclosed
101.6 mm (4 in)
50.8 mm (2 in)
28.956 mm (1.14 in)