DSC1223CI3-100M0000
Microchip Technology
579-1223CI3-100M0000
DSC1223CI3-100M0000
Mfr.:
Description:
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVDS, 100MHz, 20PPM, 2.5-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Microchip
Product Category: MEMS Oscillators
VDFN-6
100 MHz
20 PPM
2.25 V
3.63 V
LVDS
32 mA
- 40 C
+ 85 C
DSC1200
Brand: Microchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TH
Duty Cycle - Max: 52 %
Height: 0.85 mm (0.033 in)
Length: 3.2 mm (0.126 in)
Packaging: Cut Tape
Product Type: MEMS Oscillators
Factory Pack Quantity: 110
Subcategory: Oscillators
Width: 2.5 mm (0.098 in)