PIC18F25Q10T-I/SS
Microchip Technology
579-PIC18F25Q10TISS
PIC18F25Q10T-I/SS
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
In Stock: 1.896
Stock:
1.896 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp18.529 Rp18.529
Full Reel (Order in multiples of 2100)
Rp18.529 Rp38.910.900
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Tube
Availability:
In Stock
Price:
Rp18.346
Min:
1
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Microchip
Product Category: 8-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:
PIC18
32 kB
2 kB
SSOP-28
64 MHz
10 bit
25 I/O
1.8 V
5.5 V