GRM0335C2A8R8CA01J
Murata Electronics
81-GRM0335C2A8R8CA1J
GRM0335C2A8R8CA01J
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.8 pF 100 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0)
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 50000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp2.385 Rp2.385
Rp367 Rp3.670
Rp202 Rp20.200
Rp147 Rp73.500
Rp128 Rp128.000
Rp110 Rp275.000
Rp91,7 Rp458.500
Rp73,4 Rp1.835.000
Rp73,4 Rp3.670.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
8.8 pF
100 VDC
C0G (NP0)
0.25 pF
0201
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
0.6 mm (0.024 in)
0.3 mm (0.012 in)
0.3 mm (0.012 in)