LQH32MN1R0M23L
Murata Electronics
81-LQH32MN1R0M23L
LQH32MN1R0M23L
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD
ECAD Model:
In Stock: 4.638
Stock:
4.638 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Murata
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
1210 (3225 metric)
Unshielded
1 uH
20 %
445 mA
500 mOhms
- 40 C
+ 85 C
20
100 MHz
Standard
3.2 mm
2.5 mm
2 mm
Ferrite
LQH
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Power
Brand: Murata Electronics
Case Code - in: 1210
Case Code - mm: 3225
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Mounting Style: PCB Mount
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 2000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 1 MHz