LNC2W332MSEGBB
Nichicon
647-LNC2W332MSEGBB
LNC2W332MSEGBB
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
29 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 25   Multiples: 25
Rp948.305 Rp47.415.250
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Nichicon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal
RoHS:
3300 uF
450 VDC
63.5 mm
31.8 mm
28.6 mm
20 %