B12J150E
Ohmite
588-B12J150E
B12J150E
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole 12W 150 Ohm 5%
ECAD Model:
In Stock: 25
Stock:
25 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ohmite
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
150 Ohms
12 W
625 V
5 %
Axial
260 PPM / C
44.5 mm
7.9 mm