XW4M-40D2-H1DA
Omron Electronics
653-XW4M-40D2-H1DA
XW4M-40D2-H1DA
Mfr.:
Description:
Pluggable Terminal Blocks Plug,Double-row,THR Right-angle,Gold
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
26 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Omron
Product Category: Pluggable Terminal Blocks
RoHS:
Plugs
40 Position
3.5 mm
Push-In
Solder Pin
Through Hole
8 A
150 V
Black
XW4M
Tray
Brand: Omron Electronics
Contact Material: Copper Alloy
Contact Plating: Gold
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Flammability Rating: UL 94 V-0