OA172SAP-22-2WB1855
Orion Fans
670-OA172SAP222WB855
OA172SAP-22-2WB1855
Mfr.:
Description:
AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 230VAC, 160CFM, 32W, 48dBA, 2400RPM, Ball, Wire, IP55
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
21 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 216   Multiples: 24
Rp901.889 Rp194.808.024
Possible Replacement
Orion Fans OA172SAP-22-1TB
Orion Fans
AC Fans Axial Fan, 150x172x51mm, 230VAC, 235CFM, 35W, 52.1dBA, 3150RPM, Ball, Terminals
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Product Category: AC Fans
RoHS:
Axial
150 mm
51 mm
172 mm
230 VAC
160 CFM (4.5 m3/min)
Ball
48 dBA
2400 RPM
32 W
Aluminum
Wire Leads - 2
IP55
OA172SAP-METAL
Brand: Orion Fans
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Type: AC
Life: 50000 Hour
Pressure Type: 0.38 in H2O