ERJ-P6WF6812V
Panasonic
667-ERJ-P6WF6812V
ERJ-P6WF6812V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 68.1Kohms 1% Anti-Surge AEC-Q200
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
ERJ-P6W
68.1 kOhms
500 mW (1/2 W)
1 %
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.65 mm (0.026 in)