ERJ-S06D2211V
Panasonic
667-ERJ-S06D2211V
ERJ-S06D2211V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 0.5% 2.21kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp972 Rp4.860.000
Rp789 Rp7.890.000
Rp752 Rp18.800.000
Similar Products
Cut Tape
MouseReel
ERJ-S
2.21 kOhms
125 mW (1/8 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 VDC
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.6 mm (0.024 in)