ERJ-UP3F1800V
Panasonic
667-ERJ-UP3F1800V
ERJ-UP3F1800V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0603 0.25W 1% 180ohm AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 12.033
Stock:
12.033 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp991 Rp247.750
Rp881 Rp440.500
Rp789 Rp789.000
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Rp587 Rp2.935.000
Rp495 Rp4.950.000
Rp459 Rp11.475.000
Cut Tape
ERJ-UP
180 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)