ERZ-E10A361CS
Panasonic
667-ERZ-E10A361CS
ERZ-E10A361CS
Mfr.:
Description:
Varistors 360volts 4500A 10mm Straight Cut Leads
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Pricing (IDR)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Varistors
RoHS:
ERZ-E10
PCB Mount
Radial
230 VAC
300 VDC
360 V
595 V
11.5 mm
4.5 kA
84 J
430 pF
- 40 C
+ 85 C
Bulk
Brand: Panasonic
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: ID
Product Type: Varistors
Factory Pack Quantity: 50
Subcategory: Varistors
Tradename: ZNR
Width: 6.2 mm