BPSC000505308R2TS0
Pulse Electronics
673-BPSC0505308R2TS0
BPSC000505308R2TS0
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Chilisin Power - Inductor (IND) Ferrite SMD Shielded Type
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 6000   Multiples: 2000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Rp6.513 Rp39.078.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Pulse
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
4.7 mm x 4.7 mm x 3 mm
Shielded
8.2 uH
30 %
117.5 mOhms
1.5 A
- 30 C
+ 100 C
Standard
4.7 mm
4.7 mm
3 mm