RPMD30-2412SE
RECOM Power
919-RPMD30-2412SE
RPMD30-2412SE
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - DIN Rail Mount POWER MODULE Series RP30 (E )
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 30   Multiples: 30
Rp2.614.855 Rp156.891.300
120 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RECOM
Product Category: DC/DC Converters - DIN Rail Mount
RoHS:
Isolated
1 Output
30 W
24 V
18 V
36 V
12 V
1.5 kV
125 mm
57.6 mm
24.5 mm
Industrial
RPMD30 (E)
Brand: RECOM Power
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Input Voltage: 18 V to 36 V