ESR10EZPD9101
ROHM Semiconductor
755-ESR10EZPD9101
ESR10EZPD9101
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 9.1Kohm 0.50% Anti Surge AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp569 Rp2.845.000
Rp550 Rp5.500.000
Rp532 Rp13.300.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ROHM Semiconductor
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
ESR
9.1 kOhms
400 mW
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)