XUM535270.000000K
Renesas Electronics
972-XUM535270000000K
XUM535270.000000K
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators XUM5 5032 HCMOS XO LOW JITTER
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Rp42.746 Rp42.746.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Renesas Electronics
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
5 mm x 3.2 mm
270 MHz
50 PPM
15 pF
3.135 V
3.465 V
LVDS
SMD/SMT
- 40 C
+ 105 C
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
1.1 mm (0.043 in)
XU
Reel
Brand: Renesas Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 79 mA
Duty Cycle - Max: 55 %