0402WGF2202TCE
Royalohm
303-0402WGF2202TCE
0402WGF2202TCE
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RMC 0402 1/16W 1% T/R-10000
ECAD Model:
In Stock: 110.000
Stock:
110.000 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Rp73,4 Rp734.000
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Royalohm
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
General Purpose Thick Film
22 kOhms
62.5 mW (1/16 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)