AS101AJ0120T4E
Royalohm
303-AS101AJ0120T4E
AS101AJ0120T4E
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RMC AS10 (2010) 1.5W 5% T/R-4000
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Rp1.101 Rp4.404.000
Rp972 Rp7.776.000
Rp862 Rp20.688.000
Rp752 Rp36.096.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Royalohm
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
AS
12 Ohms
1.5 W
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
400 V
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)