SP205WJ0200T1E
Royalohm
303-SP205WJ0200T1E
SP205WJ0200T1E
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RMC SP20 (4320) 5W 5% T/R-1000
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Rp4.073 Rp4.073.000
Rp3.614 Rp18.070.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Royalohm
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
SP
20 Ohms
5 W
5 %
- 55 C
+ 155 C
300 V
4320
11 mm (0.433 in)
5 mm (0.197 in)
1.1 mm (0.043 in)