CFM12JA680R
SEI Stackpole
708-CFM12JA680R
CFM12JA680R
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1/2W, 680 ohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 5000)
Rp165 Rp825.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
CF_CFM
680 Ohms
500 mW (1/2 W)
5 %