RMAN2512FT68R1
Images are for reference only
See Product Specifications
See Product Specifications
708-RMAN2512FT68R1
RMAN2512FT68R1
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 68.1Ohms 2512 3.5W 150ppm 1% HiPow Alum Nitr Sub