RMCA0603FT470K-HP
SEI Stackpole
708-RMCA0603FT470KHP
RMCA0603FT470K-HP
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 470KOhms 0603 0.125W 1% Hi Power AEC-Q200
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 19.980
Stock:
19.980 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp1.835 Rp1.835
Rp440 Rp4.400
Rp367 Rp36.700
Rp294 Rp73.500
Rp257 Rp128.500
Rp220 Rp220.000
Rp183 Rp915.000
Rp165 Rp1.650.000
Rp110 Rp2.750.000
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RMCA-HP
470 Ohms
125 mW (1/8 W)
1 %
- 55 C
+ 155 C
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.4 mm (0.016 in)