RMWA0612FT412R
Images are for reference only
See Product Specifications
See Product Specifications
708-RMWA0612FT412R
RMWA0612FT412R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 412Ohms 0612 0.75W 1% 100ppm Wide Terminal AEC-Q200