RMWA1225FT412R
See Product Specifications
708-RMWA1225FT412R
RMWA1225FT412R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 412Ohms 1225 2W 1% 100ppm Wide Terminal AEC-Q200