RNCF0805TKW2K55
SEI Stackpole
708-RNCF0805TKW2K55
RNCF0805TKW2K55
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 2.55 Kohm, 0805, 0.01%, 2 ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Rp28.803 Rp28.803.000
Rp28.069 Rp140.345.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RNCF
2.55 kOhms
0.01 %
2 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
125 mW (1/8 W)