RNCF1206BTE13R7
SEI Stackpole
708-RNCF1206BTE13R7
RNCF1206BTE13R7
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 13.7 ohm, 1206, 0.1%, 25 ppm
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Rp1.486 Rp7.430.000
Rp1.431 Rp14.310.000
RNCF
13.7 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.55 mm (0.022 in)
AEC-Q200
250 mW (1/4 W)