RNCF2512DTC1R15
SEI Stackpole
708-RNCF2512DTC1R15
RNCF2512DTC1R15
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD RES PREC, 1.15 ohm, 2512, 0.5%, 50 ppm
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Rp1.981 Rp7.924.000
Rp1.798 Rp43.152.000
RNCF
1.15 Ohms
0.5 %
50 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)
AEC-Q200
500 mW (1/2 W)