RNCP0805FTD2K74
SEI Stackpole
708-RNCP0805FTD2K74
RNCP0805FTD2K74
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2.74KOhms 0805 0.25W 100ppm 1% Hi Pwr Anti-Sulfur
ECAD Model:
In Stock: 3.688
Stock:
3.688 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp1.835 Rp1.835
Rp238 Rp2.380
Rp220 Rp22.000
Rp202 Rp101.000
Rp183 Rp183.000
Rp147 Rp735.000
Rp128 Rp3.200.000
Reel
Cut Tape
MouseReel
RNCP
2.74 kOhms
1 %
100 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)
- 55 C
+ 155 C
250 mW (1/4 W)
200 V