RNCU1206FTE5K23
SEI Stackpole
708-RNCU1206FTE5K23
RNCU1206FTE5K23
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 5.23kOhm 1W 25ppm 1206 1% Ultra High Power AEC-Q200