RNF14FTD221R
SEI Stackpole
708-RNF14FTD221R
RNF14FTD221R
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole 221Ohms 1/4W 100ppm 1% Std Metal Film
ECAD Model:
In Stock: 10.757
Stock:
10.757 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp1.835 Rp1.835
Rp807 Rp8.070
Rp605 Rp15.125
Rp532 Rp53.200
Rp459 Rp114.750
Rp404 Rp202.000
Rp367 Rp367.000
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Rp275 Rp1.375.000
Rp238 Rp2.380.000
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
RNF
221 Ohms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
250 V
2.35 mm
6.35 mm