RTAN0603BTC3K48
SEI Stackpole
708-RTAN0603BTC3K48
RTAN0603BTC3K48
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 3.48kOhm 0.15W 50ppm 0603 0.001 Tant Nit AEC-Q200