LDK320AM33R
STMicroelectronics
511-LDK320AM33R
LDK320AM33R
Mfr.:
Description:
LDO Voltage Regulators 200 mA low quiescent current and high PSRR voltage regulator
ECAD Model:
In Stock: 11.144
Stock:
11.144 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: LDO Voltage Regulators
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-5
3.3 V
200 mA
1 Output
Positive
70 uA
48 dB
Fixed
- 40 C
+ 125 C
200 mV
LDK320
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: STMicroelectronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: IT
Dropout Voltage - Max: 350 mV
Line Regulation: 0.001 %/V
Load Regulation: 0.001 %/mA
Product: LDO Voltage Regulators
Product Type: LDO Voltage Regulators
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: PMIC - Power Management ICs
Type: Voltage Regulator
Voltage Regulation Accuracy: 0.5 %