T435-600B-TR
STMicroelectronics
511-T435-600B-TR
T435-600B-TR
Mfr.:
Description:
Triacs 4.0 Amp 600 Volt
ECAD Model:
In Stock: 3.844
Stock:
3.844 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Tube
Availability:
In Stock
Price:
Rp21.648
Min:
1
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: Triacs
RoHS:
T435
31 A
600 V
5 uA
1.56 V
35 mA
1.3 V
35 mA