CPS-3016-110L100
Same Sky
490-CPS-3016-110L100
CPS-3016-110L100
Mfr.:
Description:
Buzzers & Audio Indicators - Industrial buzzer, 30.6 mm round, 16mm deep, 12Vdc, 105 dB, 100mm wire leaded, Piezo Audio Tansducer
In Stock: 16
Stock:
16
Can Dispatch Immediately
On Order:
1.150
Expected 05/06/2026
Factory Lead Time:
13
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Same Sky
Product Category: Buzzers & Audio Indicators - Industrial
Transducers
Piezoelectric
110 dB
Single
3.2 kHz
12 VDC
5 mA
Wire Lead
Wire
30.6 mm x 16 mm
Brand: Same Sky
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Diameter: 30.6 mm
Height: 16 mm