ECDP-16-72.00-L1-L2-1-3
Samtec
200-ECDP167200L1L213
ECDP-16-72.00-L1-L2-1-3
Mfr.:
Description:
Computer Cables 0.80 mm Edge Card Twinax Cable Assembly
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
In Stock: 1
Stock:
1 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Rp2.525.510 Rp126.275.500
250 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Samtec
Product Category: Computer Cables
Cardedge & Backplane Cables
Twinax Cable
Card Edge
16 Position
Card Edge
16 Position
72 in
Bulk
150 VAC
Brand: Samtec
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CR
Current Rating: 2.3 A