UCLAMP1201H.TCT
Semtech
947-UCLAMP1201H.TCT
UCLAMP1201H.TCT
Mfr.:
Description:
Transient Voltage Suppression Diodes - TVS 1 LINE ESD PROTECTION
ECAD Model:
In Stock: 99.857
Stock:
99.857 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Semtech
Product Category: Transient Voltage Suppression Diodes - TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
12 V
SMD/SMT
25 V
25 V
SOD-523
8 A
200 W
60 pF
8 kV
15 kV
- 55 C
+ 125 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Semtech
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Operating Supply Voltage: 12 V