530CA116M000DG
Skyworks Solutions, Inc.
634-530CA116M000DG
530CA116M000DG
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
In Stock: 49
Stock:
49 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Skyworks
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
7 mm x 5 mm
116 MHz
50 PPM
15 pF
2.97 V
3.63 V
CMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
7 mm (0.276 in)
5 mm (0.197 in)
1.65 mm (0.065 in)
Si530
Cut Tape
Brand: Skyworks Solutions, Inc.
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 88 mA
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 3.3 V