CR75NP-270KC
Sumida
851-CR75NP-270KC
CR75NP-270KC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 27uH 1.3A 10% SMD PWR INDUCTOR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Unshielded
27 uH
10 %
1.3 A
120 mOhms
- 40 C
+ 100 C
Standard
7.8 mm
7 mm
5 mm
Ferrite
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Power
Brand: Sumida
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: VN
Mounting Style: PCB Mount
Product: Power Inductors
Product Type: Power Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 1000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 2.52 MHz