RG2012N-391-W-T5
Susumu
754-RG2012N-391-WT5
RG2012N-391-W-T5
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1/8W 390 Ohms 0.05% 0805 10ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
30 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Rp6.715 Rp33.575.000
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Availability:
In Stock
Price:
Rp17.979
Min:
1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RG
390 Ohms
0.05 %
10 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.4 mm (0.016 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
125 mW (1/8 W)
150 V